KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 4388550
nr 438 8550
Gravyrer
4st, 1800-tal, 30x38
Utrop:
300 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 13 november 2006
kl 17:34:35
500 kr
450 kr
1.000 kr
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr